Instagram
Matek-Infó
Fizika
Biológia
Latin
Irodalmi portál
2021.06.18. 11:37 · konczy

2020. szeptemberétől a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség (KiFü) a megújuló infrastruktúra és szolgáltatások kapcsán átalakításokat végez, melynek egyik következménye a sulinet.hu domain ki-, az edu.hu domain bevezetése. Érintett szolgáltatásaink – így ez a honlap is – már az új domain névvel https://www.vmg.edu.hu érhetőek el. Levelezésünkben a régi domain email címei @vmg.edu.hu -ra változnak.

* A Városmajori Gimnázium 1999-ben az elsők között kapcsolódott az internetre – a Sulinet Program keretén belül – először Alpár Balázs és Bartos Ábel diákjaink jóvoltából. Honlapunk 1999 óta 22 évig üzemelt a www.vmg.sulinet.hu címen.

2021-06-18 11:37:51

2021.06.16. 11:32 · konczy · verseny

A Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny alkalmazói kategóriájában

  • Németi Niké (10. A) 51. helyen végzett.

A Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny programozás kategóriájában

  • Vass Levente (11. B ) a 9.,
  • Tőrös András (10.D) a 72. helyen végzett.

A Nemes Tihamér Online Programozói Versenyen

  • Bärnkopf Áron (11. B ) a 17. ,
  • Tőrös András (10.D) a 30.,
  • Bodó Sándor (10.A) 57. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

2021-06-18 11:37:51

2021.06.14. 09:31 · konczy · verseny

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Az országos döntőbe jutott:

  • Apjok Balázs   8.a    (tanár: Kovács Vera)
  • Jávor Bence    8.a    (tanár: Kovács Vera)
  • Fórizs Borbála  9.a   (tanár: Pálfiné Kovács Erika)
  • Molnár Kristóf  9.a   (tanár: Volf Anna)

Megyei/körzeti eredmények  (az első 20 helyezett)

7. évfolyam:

  • 6.      Tajta Sára                          7a     (tanár: Kovács Veronika)                                                      
  • 8.      Bohner Emese                   7a     (tanár: Kovács Veronika)                                                        
  • 13.    Horváth Zoltán Nándor     7b     (tanár: Incze Edit)                                                       
  • 14.    Jávor Botond                     7a     (tanár: Kovács Veronika)                                                      

8. évfolyam:

  • 2.     Jávor Bence                     8a      (tanár: Kovács Veronika)                                                                                                      
  • 5.     Apjok Balázs                   8a      (tanár: Kovács Veronika)                                                   
  • 12.    Szalai Gergely                8b      (tanár: Pintér László)                                                        
  • 15.    Soltész-Nagy Ákos         8b      (tanár: Pintér László)                                                        

9. évfolyam:

  • 1.     Molnár Kristóf István          9a      (tanár: Volf Anna)                                                       
  • 2.     Fórizs Borbála                     9a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                        
  • 4.     Bunford Luca                      9a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                        
  • 6 .    Duan Jiayi                           9d       (tanár: Pintér László)                                                    
  • 14.    Görgényi András Levente  9d      (tanár: Pintér László)                                            
  • 15.    Csépány Lilla                     9d       (tanár: Pintér László)                                                     
  • 18.    Bogdán Benedek                9a       (tanár: Volf Anna)                                                     
  • 19.    Streng Márkó Bence          9d       (tanár: Pintér László)                                       
  • 20.    Kovács Szabolcs                9 a      (tanár: Volf Anna)

10. évfolyam:

  • 3.     Turi Júlia                         10b      (tanár: Bärnkopf Péterné)                                                        
  • 6.     Szabó Ruben Milán         10d      (tanár: Szabó Márton)                                                        
  • 7.     Hidvégi Réka                   10d      (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                       
  • 9.     Radzik Réka                    10a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                    
  • 10.    Rózsa Félix                    10a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                    
  • 11.    Herendi Réka                 10d       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                  
  • 12.    Hajdu Erik                     10a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                
  • 13.    Tatár Ágoston                10a       (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                               
  • 14.    Sachs Beáta                    10d      (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                     
  • 15.    Veszprémi Rebeka         10d       (tanár: Szabó Márton)                                                        
  • 18.    Németi Niké                   10a      (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                      

11. évfolyam:

  • 2.     Polgár Sándor                  11b      (tanár: Kovács Veronika)                                           
  • 5.     Xu Yi Ling                      11a      (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                     
  • 7.     Fórizs Botond                  11a      (tanár: Pálfiné Kovács Erika)                                                     
  • 9.     Molnár Anna                    11b     (tanár: Kovács Veronika)                                     
  • 10.    Gálffy Márton                 11d     (tanár: Kertai Helga, Jäger Csaba)                                          
  • 11.    Apjok Réka                     11a     (tanár: Kovács Veronika)   

 

Csapatversenyben a 9. évfolyamon (Bunford Luca, Fórizs Borbála, Molnár Kristóf István)

és a 11. évfolyamon (Fórizs Botond, Polgár Sándor, Xu Yi Ling) is iskolánk lett 

az első helyezett.

 

Díjazott tanárok: Kovács Vera, Pálfiné Kovács Erika

Gratulálunk!

 

2021-06-18 11:37:51

2021.06.14. 09:18 · konczy · verseny

A Kosáry Domonkos Történelemverseny országos döntőjében a 10. évfolyamos kategóriában I. helyezést ért el Trauner Ádám 10. B osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Mészárosné Romhányi Margit.

Gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.06.14. 09:15 · konczy · verseny

Lőrincz Jázmin Sarolta, 11.E osztályos tanuló bejutott a döntőbe majd ott az első hat hely valamelyikén végzett a londoni "the English Speaking Union" nevű szervezet által rendezett angol nyelvű International Public Speaking Competition előadói versenyén, melyen 40 országból több száz diák indult.

Szívből gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.06.13. 09:03 · konczy · verseny

Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny:

  • 6. hely: Molnár Vilja 10.B 
  • 7.hely: Vincze Botond Dávid 11.B

dr Szentágothai János Biológia Verseny:

  • 3.hely. Vincze Botond Dávid 11.B

dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny:

  • 15. László Imola 10.E
  • 17. Bodó Sándor,10.A
  • 20. Hajdu Erik, 10.A
  • 21. Molnár Vilja 10.B
  • 22. Herendi Réka 10.D

Fodor József Országos Biológia Verseny:

  • 2. László Imola  10.E
  • 3. Vincze Botond Dávid 11.B
  • 5. Molnár Vilja 10.B

Stocholmi Ifjúsági Víz Díj, magyar döntő:

  • 4.hely: Bödőcs Boróka 11.A és Vincze Botond Dávid 11.B

Bugát Pál Kárpát-medencei Természetismereti Műveltségi Vetélkedő:

  • 9.hely:  Együd Marcell, 11.D, Szöllősi Gergely, 11.D, Vincze Botond Dávid 11.B
  • 11.hely: Bacsó Dániel, Bodó Sándor, Hajdú Erik 10.A

Gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.06.09. 16:00 · konczy · verseny
OKTV helyezés diák osztály felkészítő tanár
olasz nyelv II. 1 Székely Anna Lilla 11.C

Szabados Gabriella

fizika II. 4 Gárdonyi Soma Ákos 12.D Antal Erzsébet
filozófia 9 Szakál Jázmin 11.C

Kertai Helga Nóra

biológia II. 15 Tóth Rebeka 12.C

Vizkievicz András

matematika II. 21 Gárdonyi Soma Ákos 12.D Inges János
matematika II. 22 Polgár Sándor Attila 11.B

Kovács Veronika

spanyol nyelv II. 25 Grósz Dominika 12.E

Kránicz-Tóth Ágnes, Pintér László (sp)

angol nyelv I. 27 Szabó Vince 12.A Sillár Barbara
vizuális kultúra 28 Tömösi Réka 11.B Lőrinczi István
biológia I. 37 Vincze Botond Dávid 11.B

dr Jánossyné dr Solt Anna Mária

2021-06-18 11:37:51

2021.06.09. 09:43 · konczy

A Városmajori Gimnázium 2020 szeptembere óta Elsősegélynyújtás Referencia Iskola. A 2020/201-es tanévben 378 diákunk és több, mint 20 munkatársunk vett részt – az Elsősegélynyújtás Oktatásáért Alapítvány eszköztámogatásának köszönhetően – újraélesztés- és elsősegélynyújtás oktatásban. 

A pályázat képzés és a referencia iskola projekt szervezője, oktatója és képzés-vezetője Nagy Bence biológia-földrajz szakos tanárunk.

Köszönjük!

2021-06-18 11:37:51

2021.06.09. 09:43 · konczy · verseny

Basa Bence 11.b, Bödőcs Boróka 11.a, Fekete Emese 11.a, Havasi Bercel 11.b alkotta csapat, az Országos Elsősegély-ismereti Verseny országos döntőjében 5. helyezést ért el!

Felkészítő tanáruk: Nagy Bence

Szívből gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.05.31. 11:55 · konczy · verseny

Szabó-Seri Lilla 10.a osztályos tanuló a Budapesten megrendezett LEN Vizes Európa Bajnokság Műugrás csapatversenyének döntőjében, a magyar csapat tagjaként 6. helyezést ért el.

Sárközy Rita 10.a osztályos tanuló a Tájékozódási futás Diákolimpia Országos döntőjében normál távon 1., rövid távon 2. helyezést ért el.

Szívből Gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.05.13. 16:25 · konczy · verseny

Az 53. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaversenyen eredményei:

  • Molnár Kristóf 9.a az I/B1 kategóriában 10. helyezést ért el - felkészítő tanára: Karácsonyi Virág.
  • Hajdu Erik 10.a a II/A kategóriában 6. helyezést ért el - felkészítő tanára: Karácsonyi Virág

Gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2021.04.22. 16:06 · konczy · verseny

A Matematika Határok Nélkül osztályok közötti versenyben a 9.a osztály 1.helyezést ért el! (Tanáraik: Pálfiné Kovács Erika és Volf Anna)

Szívből gratulálunk!

2021-06-18 11:37:51

2020.06.18. 12:42 · konczy · alapitvany
Közlemény az adózó rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg felhasználásáról: 2018-18KOZ-KGYA
2021-06-18 11:37:51

2018.09.17. · barpeter · alapitvany

2018. szeptember 17.

Az alapítvány kuratóriuma elfogadta 2018. május 16-án. Az Országos Bírósági Hivatal részére benyújtva 2018. május 18-án. (javítva: 2018. szeptember 17-én)

OBHGEPI_PK_342_1537194456334

2021-06-18 11:37:51

2018.09.01. · barpeter · alapitvany
2021-06-18 11:37:51

2018.05.31. · barpeter · alapitvany

2018. május 31.

Közlemény az alapítvány részére 2016-ban felajánlott 1% felhasználásáról:

16KOZ_18398012143_Kálmán_Gyula_Alapítvány

2021-06-18 11:37:51

2017.05.08. · barpeter · alapitvany

2017. május 08.

Az alapítvány kuratóriuma elfogadta 2017. május 05-én. Az Országos Bírósági Hivatal részére benyújtva 2017. május 8-án.

OBHGEPI_PK_242_1493987319830

2021-06-18 11:37:51

2016.05.10. · barpeter · alapitvany

2016. május 10.

Az alapítvány kuratóriuma elfogadta 2016. május 09-én. Az Országos Bírósági Hivatal részére benyújtva 2016. május 9-én.

OBHGEPI_PK_142_1460630192708

2021-06-18 11:37:51

2016.01.02. · barpeter · alapitvany

2015. május 04.

Az alapítvány kuratóriuma elfogadta 2015. április 28-án. Az Országos Bírósági Hivatal részére benyújtva 2015. május 5-én.

OBHGEPI_PK_142_1429619252254

2021-06-18 11:37:51

2016.01.01. · barpeter · alapitvany

2014. április 03.

Az alapítvány kuratóriuma elfogadta 2014. április 2-án. Az Országos Bírósági Hivatal részére benyújtva 2014. április 7-én.

OBHGEPI_PK_142_1429619258205

2021-06-18 11:37:51

Névnapok
Ma: Iván
Holnap: Vilmos
Pál Eszter

Pál Eszter

2007

#vmg30

csakamajor

Kréta
Tehetségpont
Erasmus+
Öko
ökoiskola
eset
MaYoR - 2002-2021 © GPL